admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

Odpowiedz: Problemy z forum

Nazwa
E-mail
Twój adres e-mail nigdy nie będzie wyświetlany na stronie.
Tytuł

Historia tematu : Problemy z forum

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/06/18 11:32 #175

zmooda

zmooda Avatar

Powodem nie jest zmiana regulaminu ale prawdopodobnie dodanie do strony kilku funkcji Javascript. Wyłączyłem już je więc teraz nie powinno być problemów.
2014/06/18 11:00 #172

juszet

juszet Avatar

Dzięki, jakoś na okrętkę ale poszło.
Egzamin 25.06.2014 r. więc trzeba się śpieszyć :)
2014/06/18 10:39 #169

Eliza_S

Eliza_S Avatar

juszet napisał: Witam
Mam problemy z zamieszczaniem postów, nie działają mi pewne opcje - dlatego zamiast w Zakresie 1 moje posty wyświetliły się w regulaminie. Nie mogę dodawać komentarzy :( Ani wybierać z list. To wszystko po zmianie regulaminu. Zaakceptowałam, a tak jakbym nie miała dostępu do wszystkich opcji. I ta wiadomość też pojawi się w regulaminie:(


hej, mi tez niektóre funkcje nie działają, dziwnie pisze się posty, np. funkcja "szybka odpowiedź" nie działa. Jeśli chodzi o dodawanie postów w odpowiednich kategoriach spróbuj wybrać po kolei: FORUM->KATEGORIE->PYTANI OPISOWE->ZAKRES1/2/4 ->NOWY TEMAT
2014/06/18 10:28 #167

juszet

juszet Avatar

Witam
Mam problemy z zamieszczaniem postów, nie działają mi pewne opcje - dlatego zamiast w Zakresie 1 moje posty wyświetliły się w regulaminie. Nie mogę dodawać komentarzy :( Ani wybierać z list. To wszystko po zmianie regulaminu. Zaakceptowałam, a tak jakbym nie miała dostępu do wszystkich opcji. I ta wiadomość też pojawi się w regulaminie:(
Czas generowania strony: 0.032 s.