admin@uprawnienia-geodezyjne.pl


Działasz w branży geodezyjnej? Twoja firma sprzedaje produkty, tworzy oprogramowanie lub świadczy usługi skierowane do geodetów?

W takim razie zainteresuje Cię współpraca reklamowa, dzięki której dotrzesz do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Mamy dla Ciebie specjalną propozycję przygotowaną po to, żebyś mógł skutecznie zdobyć nowych klientów.

Jako rozpoznawalny w branży serwis internetowy zwracamy się do Ciebie z propozycją współpracy reklamowej. Istniejemy w Sieci dopiero od początku 2014 r., ale już w tak krótkim czasie udało nam się zbudować rozpoznawalną markę i nakłonić do rejestracji prawie 3000 użytkowników. Z naszą stroną ma do czynienia praktycznie każdy, kto przygotowuje się do egzaminu geodezyjnego lub szuka informacji na temat uprawnień geodezyjnych.

Pokaż swoją ofertę w profesjonalnym serwisie Uprawnienia-Geodezyjne.pl, który każdego miesiąca ma ponad 30 000 odsłon. Dotrzyj do obecnych i przyszłych geodetów, którzy chętnie skorzystają z tego, co masz do zaproponowania.

Skontaktuj się z nami już dziś – wspólnie ustalmy szczegóły współpracy reklamowej.

 

Serwis uprawnienia-geodezyjne.pl oferuje zamieszczenie w serwisie Twojej reklamy, w zakresie:

  • reklamy graficznej;
  • artykułu sponsorowanego;
  • relacji z wydarzenia;
  • promocji na Facebook’u.

ponad

30 000

odsłon Twojej reklamy w ciągu miesiąca

 

ponad

100

unikalnych użytkowników miesięcznie

 

Jesteśmy otwarci na propozycje wykraczające poza wymienione formy współpracy.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

 
Log in to comment