admin@uprawnienia-geodezyjne.pl


Serwis uprawnienia-geodezyjne.pl oferuje dwie formy płatności:

  1. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy - forma płatności dla Klientów, którzy wolą samodzielnie logować się do swojego banku internetowego lub dokonywać płatności bezpośrednio w banku lub placówce pocztowej. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje w treści maila potwierdzającego złożenie zamówienia numer rachunku bankowego na który należy dokonać płatności. Po złożeniu zamówienia (na stronie podsumowania zamówienia) Klient ma także możliwość pobrania dokumentu PDF potwierdzającego zakup na którym również dostępne są dane rachunku bankowego. W przypadku tej formy płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. Na wpłatę od Państwa czekamy 7 dni. Po upłynięciu tego terminu zamówienie jest automatycznie anulowane.
  2. Płatność elektroniczna - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę Dotpay S.A. dotpay logo white 250x88z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 28B (zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000296790). W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system Dotpay dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).

    Za pośrednictwem systemu Dotpay można także dokonywać płatności kartą (Visa, Mastercard). W celu dokonania płatności kartą po złożeniu zamówienia Klient jest przekierowywany do systemu Dotpay gdzie w bezpieczny sposób może dokonać płatności. Dane dotyczące karty nie są przekazywane do naszego serwisu.

Log in to comment