admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/02 13:38 #21695

  • Łukasz1234
  • Łukasz1234 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry
Zwracam się z prośbą o udostępnienie dziennika z upr 1. Mogą być 1-2 strony żebym chociaż styl podłapał. 
Mój email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/03 17:56 #21703

  • BAMBIT
  • BAMBIT Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 16
W miejscu identyfikatora pracy można wpisać uwagę "zgodnie z przepisami nie podlega zgłoszeniu"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/10 14:18 #21787

  • madcar
  • madcar Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam takie zapytanie, na które nie znalazłem dokładnej odpowiedzi we wcześniejszych 103 stronach tematu...
Chodzi o to, że w dzienniku praktyk geodeta uprawniony nie zdążył się popodpisywać, ponieważ niestety zmarł, jak to teraz "ogarnąć"?
Do pieczątek mam dostęp bo geodeta uprawniony to mój Ojciec, ale podpisów nie będzie już...
Świadectwa pracy i inne umowy mam, brakuje tylko uzupełnionego dziennika bo to zawsze odkładało się na później...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/12 11:44 #21813

  • Lena4
  • Lena4 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry, szukam osoby, która chciałaby podzielić się swoim uzupełnionym dziennikiem z zakresu 1. Mój mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/12 21:49 #21827

  • *geometra*
  • *geometra* Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 376

Mam takie zapytanie, na które nie znalazłem dokładnej odpowiedzi we wcześniejszych 103 stronach tematu...
Chodzi o to, że w dzienniku praktyk geodeta uprawniony nie zdążył się popodpisywać, ponieważ niestety zmarł, jak to teraz "ogarnąć"?
Do pieczątek mam dostęp bo geodeta uprawniony to mój Ojciec, ale podpisów nie będzie już...
Świadectwa pracy i inne umowy mam, brakuje tylko uzupełnionego dziennika bo to zawsze odkładało się na później...

§ 4 rozporządzenia w sprawie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii 
3. W przypadku braku możliwości uzyskania potwierdzenia wpisu osoba zainteresowana składa oświadczenie, w którym przedstawia okoliczności uniemożliwiające uzyskanie tego potwierdzenia oraz wskazuje osobę, pod kierunkiem której wykonywała prace geodezyjne lub prace kartograficzne, oraz numer jej uprawnień zawodowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/18 20:02 #21839

  • Przemek1
  • Przemek1 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 198
  • Otrzymane podziękowania: 67
Czy podział nieruchomości w trybie ustawy z dnia 13 października 1998 r. Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną (regulacja stanu prawnego nieruchomości zajętych pod drogi publiczne) traktujecie jako "opracowanie mapy z projektem podziału nieruchomości w innym trybie" ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/19 17:33 #21843

  • Liptonu5
  • Liptonu5 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry,
mam wielką prośbę, czy mógłby ktoś podesłać kilka stron z dziennika praktyk zakres 1? (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Z góry dziękuję za pomoc 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/21 09:02 #21844

  • Krzysztof.M
  • Krzysztof.M Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry, jeżeli ktoś byłby na tyle uprzejmy, żeby podzielić się uzupełnionym dziennikiem z zakresu 1, byłbym bardzo wdzięczny. Potrzebuję tylko zaczerpnąć inspirację w jaki sposób go wypełnić. Odwdzięczę się przysłowiową "flaszką" :) adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/24 09:04 #21850

  • ramzes243
  • ramzes243 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień Dobry
Wypełniam dziennik praktyk zakres 1 i mam pytanie:
sieci uzbrojenia podziemnego terenu- dotyczy to tylko sieci? Czy przyłącza gazowe,  energetyczne, kanalizacyjne, wodociągowe też przejdą? 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2023/12/27 14:29 #21855

  • klara_00
  • klara_00 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry,
1) czy byłby ktoś uprzejmy podzielić się uzupełnionym dziennikiem z zakresu 2 lub posiada chociaż przykład jak go wypełniać. (mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
2) jakie mapy i dokumenty można dołączyć do na zakres 2 : pkt 5 ( sporządzenie innych niż wymienione w pkt 3 map i dokumentów geodezyjnych do celów prawnych, łącznie z badaniem stanu prawnego nieruchomości)  a pkt 3 (opracowanie mapy z projektem podziału nieruchomości - minimum 12 opracowań, w tym 8 w trybie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r. poz. 65, 284, 471 i 782) i 4 w innym trybie;) , podziały gdzie są wykazy synchronizacyjne ?
Pozdrawia i dzięki za pomoc :)

 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2024/01/02 09:19 #21863

  • MPB93
  • MPB93 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 7
Chciałabym zapytać o dokument potwierdzający okres praktyki zawodowej - który należy dołączyć do wniosku o nadanie uprawnień zawodowych.
Ogólnie pracuję w administracji, więc praktykę zawodową odbywałam u 3 pracodawców  - geodetów uprawnionych, jednak nie posiadam na to żadnej umowy o pracę/umowy zlecenie itp. (ze względu na regulamin pracy nie mogę takiej umowy posiadać).  Jedyną alternatywą jest dla mnie  stworzenie na ten cel np. umowy o odbycie nieodpłatnej praktyki zawodowej, jednak zastanawia mnie czy nie wystarczyłoby zaświadczenie wystawione przez osobę, u której taką praktykę odbywałam o odbyciu takowej praktyki z podaniem okresu w którym miała ona miejsce? Czy ktoś z Państwa posługiwał się takim dokumentem przy składaniu wniosku o nadanie uprawnień?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2024/01/02 09:27 #21865

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Chciałabym zapytać o dokument potwierdzający okres praktyki zawodowej - który należy dołączyć do wniosku o nadanie uprawnień zawodowych.
Ogólnie pracuję w administracji, więc praktykę zawodową odbywałam u 3 pracodawców  - geodetów uprawnionych, jednak nie posiadam na to żadnej umowy o pracę/umowy zlecenie itp. (ze względu na regulamin pracy nie mogę takiej umowy posiadać).  Jedyną alternatywą jest dla mnie  stworzenie na ten cel np. umowy o odbycie nieodpłatnej praktyki zawodowej, jednak zastanawia mnie czy nie wystarczyłoby zaświadczenie wystawione przez osobę, u której taką praktykę odbywałam o odbyciu takowej praktyki z podaniem okresu w którym miała ona miejsce? Czy ktoś z Państwa posługiwał się takim dokumentem przy składaniu wniosku o nadanie uprawnień?
 
polecam umowe o odbycie praktyki absolwenckiej - to na pewno przechodzi, do tego jest to opcja darmowa - wiec pracodawce nic to nie kosztuje i nie generuje żadnych zobowiązań. Ewentualnie jak piszesz umowę o praktykę i jest okej.  Mi to przeszło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2024/01/02 11:59 #21870

  • ramzes243
  • ramzes243 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień Dobry
Jak opisujecie tycznie np gazu w dzienniku praktyk? Ja mam coś takiego i nie wiem czy to przedzie:
przedmiotem tycznia byla siec i przylacza gazociagu, w ramach prac wykonano
1 porównano dane z projektu zagospodarowania terenu z uzgodnieniami z narady koordynacyjnej- stan zgodny
2 opracowano szkice dokumentacyjne zawierające przebieg trasy gazociągu oraz kolizję z istniejącymi urządzeniami podziemnymi
3 tyczenie wykonano odbiornikiem gps...
z pomiarem kontrolnym istejacych punków osnowy geodezyjnej 
4 na kopii szkiców dokumentacyjnych sporządzono szkice tyczenia, ktore przekazano kierwonikowi budowy
Ma to ręce i nogi? 
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2024/01/02 17:53 #21871

  • Geo-METR-a
  • Geo-METR-a Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Wszystkich.
Czy mógłbym prosić na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jakieś kilka stron wypełnionych dzienników z zakresu 1 i 2 ?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2024/01/03 08:21 #21873

  • Warmik
  • Warmik Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 23

Dzień Dobry
Jak opisujecie tycznie np gazu w dzienniku praktyk? Ja mam coś takiego i nie wiem czy to przedzie:
przedmiotem tycznia byla siec i przylacza gazociagu, w ramach prac wykonano
1 porównano dane z projektu zagospodarowania terenu z uzgodnieniami z narady koordynacyjnej- stan zgodny
2 opracowano szkice dokumentacyjne zawierające przebieg trasy gazociągu oraz kolizję z istniejącymi urządzeniami podziemnymi
3 tyczenie wykonano odbiornikiem gps...
z pomiarem kontrolnym istejacych punków osnowy geodezyjnej 
4 na kopii szkiców dokumentacyjnych sporządzono szkice tyczenia, ktore przekazano kierwonikowi budowy
Ma to ręce i nogi?

 
Ale dlaczego porównano, opracowano, wykonano, sporządzono a nie porównałem, opracowałem, wykonałem, sporządziłem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Warmik.
Czas generowania strony: 0.136 s.