admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/08 15:01 #19056

  • agatka477
  • agatka477 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 14

Witam mam pytanie odnośnie dziennika do zakresu 2. Musi być wpisane 20 ustaleń- jak je liczyć? Czasem robi się ustalenie np: tylko na na jednym odcinku granic między dwoma działkami. Liczymy wtedy, że zostały ustalone 2 działki? Analogicznie gdy ustalam całą działkę która sąsiaduje z 4 działkami- oznacza to, że mamy ustalone wtedy 5 działek

 
Ja tak liczylam. Nie dostałam uwag. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez *geometra*.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/11 18:22 #19064

  • Borowik
  • Borowik Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć zaczynam wypełniać dziennik na zakres 2... Czy znalazłaby się jakaś osoba która chciałaby podzielić się dziennikiem praktyki zawodowej  przysłałaby mi przykładowe wpisy do dziennika?

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/11 18:58 #19065

  • Grzegorz_geodezja
  • Grzegorz_geodezja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam pytanie co do ilości prac dot. tyczenia i inwentaryzacji obiektów budowlanych(nie mówię o obiektach dot. sieci uzbrojenia podziemnego tylko o budynkach ). Czy dobrze rozumiem że według Rozporządzenia  w sprawie uprawnień zawodowych, trzeba wykazać w dzienniku min. 5 takich tyczeń i 5 inwentaryzacji podwykonawczych- czyli łącznie 10 robót? Czy może można wykazać tylko 5 robót, w których będzie zawarte za jednym razem tyczenie, a także inwentaryzacja powyk.?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/13 04:35 #19071

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Mam pytanie co do ilości prac dot. tyczenia i inwentaryzacji obiektów budowlanych(nie mówię o obiektach dot. sieci uzbrojenia podziemnego tylko o budynkach ). Czy dobrze rozumiem że według Rozporządzenia  w sprawie uprawnień zawodowych, trzeba wykazać w dzienniku min. 5 takich tyczeń i 5 inwentaryzacji podwykonawczych- czyli łącznie 10 robót? Czy może można wykazać tylko 5 robót, w których będzie zawarte za jednym razem tyczenie, a także inwentaryzacja powyk.?
Moze to byc w ramach jednej roboty, ale musisz miec oddzielne pozycje w dzienniku zapisane, zeby ilosc sie zgadzala
Za tę wiadomość podziękował(a): wuff92, Grzegorz_geodezja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/16 21:05 #19085

  • Dorota B.
  • Dorota B. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 1
Czy znajdzie się jakaś dobra osoba, która podzieli się wzorem wpisów do dziennika na zakres 2?
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/18 14:57 #19089

  • Dip2blue
  • Dip2blue Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich

mam zamiar wypełnić dziennik z zakresu 1  i systematycznie uzupełniać zakres 2 i 4. czy byłby ktoś tak miły i podzielił się przykładowymi wpisami do dzienników z tych zakresów? :)  Byłbym Bardzo Wdzięczny :)

Mój e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry dziękuje za pomoc ;)
Filip :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/18 16:47 #19091

  • Grzegorz_geodezja
  • Grzegorz_geodezja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki bardzo. A wtedy piszesz dwa razy, i w jednej i w drugiej pozycji - że zgłoszono pracę geodezyjną do ośrodka geodezyjnego? Bo teraz nie zgłasza się samego w sobie tyczenia, tylko inwentaryzacje. No ale jednak robocie z tyczenia - ID przypisze 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/18 17:14 #19092

  • ola_geodezja
  • ola_geodezja Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam pytanie co do zwrotów uzupełnionych dzienników. Czy wiecie za jakie błędy odsyłano dzienniki do poprawy? Czy duża ilość skreśleń może mieć wpływ na to, czy dziennik będzie odesłany? 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/18 18:21 #19093

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Mam pytanie co do zwrotów uzupełnionych dzienników. Czy wiecie za jakie błędy odsyłano dzienniki do poprawy? Czy duża ilość skreśleń może mieć wpływ na to, czy dziennik będzie odesłany? 
nie powinno jeżeli są dobrze wykonane i opisane

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/18 18:21 #19094

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Dzięki bardzo. A wtedy piszesz dwa razy, i w jednej i w drugiej pozycji - że zgłoszono pracę geodezyjną do ośrodka geodezyjnego? Bo teraz nie zgłasza się samego w sobie tyczenia, tylko inwentaryzacje. No ale jednak robocie z tyczenia - ID przypisze 
zgodnie z prawdą, co zgłoszone to zgłoszone, co nie to nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/19 09:08 #19095

  • filoomc
  • filoomc Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam dylemat  (zakres 2) dotyczący opracowania mapy z projektem podziału nieruchomości - minimum 12 opracowańm w tym w trybie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami i 4 w innym trybie. Mam kilka prac geodezyjnych dotyczących wydzieleń cieków na podstawie art. 60 ustawy Przepisy wprowadzające ustawę reformującą administrację publiczną. Wydzielenie polega na podziałach. Czy takie wydzielenia mogą zaliczań się do tych 4 podziałów w innym trybie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/19 15:09 #19098

  • nfajdek
  • nfajdek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy mógłby ktoś poratować przykładowym wypełnionym i zatwierdzonym dziennikiem z zakresu 1 na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.?
Z góry dziękuję!
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/19 18:35 #19101

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Mam dylemat  (zakres 2) dotyczący opracowania mapy z projektem podziału nieruchomości - minimum 12 opracowańm w tym w trybie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami i 4 w innym trybie. Mam kilka prac geodezyjnych dotyczących wydzieleń cieków na podstawie art. 60 ustawy Przepisy wprowadzające ustawę reformującą administrację publiczną. Wydzielenie polega na podziałach. Czy takie wydzielenia mogą zaliczań się do tych 4 podziałów w innym trybie?
tak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/09/27 20:17 #19138

  • Sanders
  • Sanders Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 1
W dzienniku praktyki zawodowej, w miejscu opisu wykonanych czynności, mowa jest o "terminie realizacji czynności", czy ktoś mi powie, czy należy po prostu, np. na dole wpisać dzień pomiaru na gruncie, czy pełnym zdaniem, że "prace zostały wykonane tego i tego dnia"

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2022/10/02 22:30 #19153

  • wuff92
  • wuff92 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej, Jestem na etapie wypełniana dziennika praktyk z zakresu 2. Byłbym bardzo wdzieczny gdyby znalazła się osoba, która zgodziłaby się udostępnić mi przykładowe wpisy z tego zakresu.
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiam 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.117 s.