admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Wniosek o nadanie uprawnień zawodowych - załączniki 2021/07/15 18:18 #15275

  • Pawel9
  • Pawel9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 23
Wniosek o nadanie uprawnień dotarł od GUGiK 2 lipca, pismo dotyczące uzupełnienia wniosku napisali 7 lipca, tylko do mnie Pocztą Polską dotarło 14 lipca.
Jeśli chodzi o ten zapis w rozporządzeniu: "Za zgodą osoby zainteresowanej wyrażoną w formie pisemnej w postaci papierowej lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej...... dopuszcza się przeprowadzenie części sprawdzającej postępowania kwalifikacyjnego w terminie przypadającym wcześniej niż 6 tygodni od dnia jego wyznaczenia."  To korzystałem z tego zapisu tylko, że z Rozporządzenia z 2014 r., ale w moim przypadku komisja kwalifkacyjna mi to zaproponowała wysyłając takiego maila:

Uprzejmie informujemy, że Komisja Kwalifikacyjna planuje przeprowadzenie części sprawdzającej postępowania kwalifikacyjnego w miesiącu grudniu br.W związku z powyższym, Komisja Kwalifikacyjna zwraca się z prośbą o rozważenie możliwości przystąpienia do egzaminu na uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji kartografii we wnioskowanym zakresie, w terminie od 11 do 14 grudnia 2018r.Jeżeli zdecyduje Pan/Pani o wzięciu udziału w egzaminie w podanym wyżej terminie, prosimy o przesłanie na adres e-mail Komisji Kwalifikacyjnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , pisma informującego o zgodzie na przeprowadzenie części sprawdzającej postępowania kwalifikacyjnego w terminie przypadającym wcześniej niż 6 tygodni od daty jego wyznaczenia przez Komisję Kwalifikacyjną (zgodnie z § 16 ust. 3 rozporządzenia MAiC z dnia 31.01.2014r. w sprawie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii – Dz. U. 2014, poz. 176).
Ze względu na to, że sprawa jest bardzo pilna, prosimy o przesłanie ww. pisma w terminie do 13.11.2018r. do godziny 9.00.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jarek1984

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wniosek o nadanie uprawnień zawodowych - załączniki 2021/07/20 13:59 #15330

  • Jarek1984
  • Jarek1984 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 32

Wniosek o nadanie uprawnień dotarł od GUGiK 2 lipca, pismo dotyczące uzupełnienia wniosku napisali 7 lipca, tylko do mnie Pocztą Polską dotarło 14 lipca.
Jeśli chodzi o ten zapis w rozporządzeniu: "Za zgodą osoby zainteresowanej wyrażoną w formie pisemnej w postaci papierowej lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej...... dopuszcza się przeprowadzenie części sprawdzającej postępowania kwalifikacyjnego w terminie przypadającym wcześniej niż 6 tygodni od dnia jego wyznaczenia."  To korzystałem z tego zapisu tylko, że z Rozporządzenia z 2014 r., ale w moim przypadku komisja kwalifkacyjna mi to zaproponowała wysyłając takiego maila:

Uprzejmie informujemy, że Komisja Kwalifikacyjna planuje przeprowadzenie części sprawdzającej postępowania kwalifikacyjnego w miesiącu grudniu br.W związku z powyższym, Komisja Kwalifikacyjna zwraca się z prośbą o rozważenie możliwości przystąpienia do egzaminu na uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji kartografii we wnioskowanym zakresie, w terminie od 11 do 14 grudnia 2018r.Jeżeli zdecyduje Pan/Pani o wzięciu udziału w egzaminie w podanym wyżej terminie, prosimy o przesłanie na adres e-mail Komisji Kwalifikacyjnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dzięki bardzo za wyczerpującą odpowiedź.
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.044 s.