admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szkolenie SGP na uprawnienia 2023/11/22 22:00 #21615

  • mjichau
  • mjichau Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 40
  • Otrzymane podziękowania: 15
Cześć.
Czy ktoś ma wiedzę czy jakiś odział SGP będzie organizował kurs ONLINE na uprawnienia z zakresu 2? Z tego co widziałem jest tylko jakaś informacja o formie stacjonarnej.
Warto w ogóle? Może jest ktoś kto był na szkoleniu z tego zakresu jak jeszcze odbywały się online i ma "utrwalone" to szkolenie oraz materiały i chciałby się dogadać co do udostępnienia.
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie SGP na uprawnienia 2023/11/23 05:50 #21616

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Cześć.
Czy ktoś ma wiedzę czy jakiś odział SGP będzie organizował kurs ONLINE na uprawnienia z zakresu 2? Z tego co widziałem jest tylko jakaś informacja o formie stacjonarnej.
Warto w ogóle? Może jest ktoś kto był na szkoleniu z tego zakresu jak jeszcze odbywały się online i ma "utrwalone" to szkolenie oraz materiały i chciałby się dogadać co do udostępnienia.

 
jak trafisz czlonkow SGP w komisji na egzaminie to pewnie warto, ja do tej pory mialem odczucia oraz komentarze innych osob, ze nie warto. Ale to wszystko zalezy od Ciebie- czy sam potrafisz szukac, znalezc odpowiedzi na pytania. Niektórym na pewno pomaga takie szkolenie, innym nie.
Za tę wiadomość podziękował(a): mjichau

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szkolenie SGP na uprawnienia 2023/11/24 14:14 #21652

  • BAMBIT
  • BAMBIT Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 16
Na pewno będzie stacjonarny organizowany przez SGP w Warszawie. Polecam bo omawiane są pytania z egzaminów, można omówić czego jeszcze się nie wie, rozwiać wątpliwości. Rozwiązywane są przykładowe testy. Tłumaczą jak odpowiadać na pytania pisemne. Osoby prowadzące szkolenia nie mogą być w komisji i to w ogóle nie ma znaczenia na egzaminie. Stacjonarne szkolenie jest dużo lepsze w mojej ocenie niż online. Na ostatnim szkoleniu na uprawnienia na początku roku było około 80 osób.
Za tę wiadomość podziękował(a): mjichau

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez BAMBIT.

Szkolenie SGP na uprawnienia 2023/11/28 13:35 #21677

  • Rooodlajn
  • Rooodlajn Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 8
Moim zdaniem (odnośnie 1 czy 4) to zupełnie nie ma sensu iść na kurs przygotowawczy, zupełnie on nie ukierunkowuje pod kątem egzaminu. Byłem w lutym 23, otrzymałem prezentacje z każdego omawianego zakresu 1,2,4,5 i fajnie, ale aby coś one wniosły pod kątem egzaminu to tak średnio. Racja, jest rozwiązywany przykładowy test ze strony gugiku, ale jego i sam sobie możesz zrobić, zresztą na tej stronie są o wiele lepsze. 
Ponadto prowadzą to pracownicy Politechniki Warszawskiej oraz naczelnik jednego z wydziałów geodezji w Warszawie, a nie jak tu mówią członkowie komisji egzaminacyjnych, którzy jak Cię zobaczą to od razu będą fory. Nie tak nie będzie, a to mit z czasów kiedy egzaminy były w województwach i rzeczywiście kursy były organizowane przez egzaminatorów w małych grupkach.
O wiele więcej Cię przygotuje Cię ta strona oraz zawarte na niej testy, pytania opisowe jak i forum, i ja bym się na tym skupił. 
Wg mnie strata czasu i pieniędzy, ale podkreślam to tylko moje zadanie. 
Za tę wiadomość podziękował(a): mjichau

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rooodlajn.

Szkolenie SGP na uprawnienia 2023/11/29 07:07 #21684

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Moim zdaniem (odnośnie 1 czy 4) to zupełnie nie ma sensu iść na kurs przygotowawczy, zupełnie on nie ukierunkowuje pod kątem egzaminu. Byłem w lutym 23, otrzymałem prezentacje z każdego omawianego zakresu 1,2,4,5 i fajnie, ale aby coś one wniosły pod kątem egzaminu to tak średnio. Racja, jest rozwiązywany przykładowy test ze strony gugiku, ale jego i sam sobie możesz zrobić, zresztą na tej stronie są o wiele lepsze. 
Ponadto prowadzą to pracownicy Politechniki Warszawskiej oraz naczelnik jednego z wydziałów geodezji w Warszawie, a nie jak tu mówią członkowie komisji egzaminacyjnych, którzy jak Cię zobaczą to od razu będą fory. Nie tak nie będzie, a to mit z czasów kiedy egzaminy były w województwach i rzeczywiście kursy były organizowane przez egzaminatorów w małych grupkach.
O wiele więcej Cię przygotuje Cię ta strona oraz zawarte na niej testy, pytania opisowe jak i forum, i ja bym się na tym skupił. 
Wg mnie strata czasu i pieniędzy, ale podkreślam to tylko moje zadanie. 
To nie chodzi o to, żeby siedzieli Ci sami w komisji i na szkoleniu, a na poprawności interpretacji przepisów - szczególnie prawnych. Na tych szkolenaich bardzo często padają odpowiedzi "naszym zdaniem, nasze aktualne stanowisko, zgodnie ze stanowiskiem.. zgodie z wyrokami sądów, zgodnie z interpetacją sądu itd." i te stanowisko, zdanie, klucz podzielają również osoby z SGP, które zasiadające w komisjach. Pod tym kątem na pewno warto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marekszczepan.
  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.157 s.