admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 2022/06/03 15:54 #18688

  • karol2394
  • karol2394 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 5
Witam mam pytanie 
czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 oraz czy sa tu aktualne przepisy i testy.
Jeśli mogę proszę o rady na temat innych stron które dobrze przygotowują do egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 2022/06/04 04:16 #18690

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Z dala
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 483
  • Otrzymane podziękowania: 200

Witam mam pytanie 
czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 oraz czy sa tu aktualne przepisy i testy.
Jeśli mogę proszę o rady na temat innych stron które dobrze przygotowują do egzaminu.
warto! nie ma lepszej strony niz ta
kursy sgp dla mnie nie sa warte tej ceny i czasu
Za tę wiadomość podziękował(a): karol2394

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 2022/06/06 18:47 #18693

  • Angeelika
  • Angeelika Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy pytania testowe na tej stronie są zaktualizowane o zmiany przepisów w 2021 r?
Nie mogę znaleźć informacji....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 2022/06/06 22:29 #18694

  • mstopa
  • mstopa Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 10
Zdecydowanie warto wg mnie, zwłaszcza ze względu na testy. Przygotowując akty prawne na egzamin wiadomo jakie są aktualne. Przy każdym pytaniu testowym jest podana podstawa prawna, więc łatwo to sobie zweryfikować.
Za tę wiadomość podziękował(a): karol2394

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 2022/06/06 23:06 #18695

  • Niedzwiad
  • Niedzwiad Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 14
Zdecydowanie warto.
Za tę wiadomość podziękował(a): karol2394

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

czy warto tu wykupić dostep aby uczyć sie do uprawnień z zakresu 1 2022/06/07 11:28 #18697

  • Pawel9
  • Pawel9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 23
Zdecydowanie warto wykupić dostęp do testów i do pytań opisowych na tej stronie, w moim przypadku było to niezbędne żeby zdać uprawnienia. Ja osobiście przy pomocy tej strony - materiałów z pytań opisowych, ustnych oraz testów zdałem 3 zakresy uprawnień. Zakres 1 i 4 w 2018 r., oraz zakres 2 w 2021 r. Za każdym roku kupowałem półroczny dostęp do pytań z danego zakresu. Mój kumpel, który był na szkoleniu SGP na uprawnienia ponadto mówił, że wykup dostępu uprawnienia-geodezyjne.pl są to lepiej zainwestowane pieniądze niż szkolenia ww. kursy SGP :).
Za tę wiadomość podziękował(a): karol2394

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.079 s.