admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/09/15 10:19 #15680

  • AleksandraW
  • AleksandraW Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam, 
Powoli przymierzam się do uzyskania uprawnień z zakresu 1 oraz 2. Wymaganą praktykę zawodową odbyłam dla obu zakresów. Zastanawiam się w jakiej kolejności podejść do egzaminów, ponieważ nie sądzę żeby udało mi się przygotować do zdania obu zakresów za jednym razem. Czy istnieje jakieś przeciwwskazanie, aby w pierwszej kolejności zdać zakres 2, a w późniejszym terminie zakres 1? 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/09/15 17:20 #15690

  • marekszczepan
  • marekszczepan Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 482
  • Otrzymane podziękowania: 200

Witam, 
Powoli przymierzam się do uzyskania uprawnień z zakresu 1 oraz 2. Wymaganą praktykę zawodową odbyłam dla obu zakresów. Zastanawiam się w jakiej kolejności podejść do egzaminów, ponieważ nie sądzę żeby udało mi się przygotować do zdania obu zakresów za jednym razem. Czy istnieje jakieś przeciwwskazanie, aby w pierwszej kolejności zdać zakres 2, a w późniejszym terminie zakres 1? 
Większość zdaje 1, potem 2, bo jedynka wydaje się łatwiejsza. Ale znam osoby, które zaczęły przygodę od zakresu 2 - zwłaszcza pracownicy urzędów
Za tę wiadomość podziękował(a): AleksandraW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/09/15 18:28 #15692

  • patniz24
  • patniz24 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ja zaczęłam od 2,  a teraz uczę się do egzaminu na 1 i uważam że to był dobry wybór. Na 2 jest dużo więcej materiałów i teraz uzupełniam tylko braki. Nie pracuję w urzędzie :)
Za tę wiadomość podziękował(a): AleksandraW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/10/14 18:11 #16145

  • Kamil_KJM
  • Kamil_KJM Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 22
Kolejność egzaminów jest dowolna. Zależy wszystko do Ciebie. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/10/14 20:03 #16147

  • karmela
  • karmela Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 48
  • Otrzymane podziękowania: 23
Mam 2 już jakiś czas a teraz próbuje na 1 ;) i nie pracuje w urzędzie. Po prostu głównie robię prace z zakresu 2 i jest to dużo łatwiejsze dla mnie niż zakres 1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/10/15 10:15 #16157

  • Pawel9
  • Pawel9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 79
  • Otrzymane podziękowania: 23
Ja zacząłem w 2018 r. od 1, potem 4 a teraz zdaję 2, bo 2019 r. zmieniłem pracodawcę i zacząłem robić mniejsze roboty z zakresu 2. Na egzaminie, w którym byłem 3 lata temu dwie osoby też zdały wcześniej najpierw zakres 2, a potem ze mną zdawały 1. I one twierdziły, że jeśli ktoś dużo robi prac do celów prawnych to łatwiej zdać zakres 2, zakres 1 posiada więcej wiedzy ogólnej pytania mogą być naprawdę różne. Nie zgodzę się też z tym, że zakres 2 jest bardziej rozbudowany, owszem dla mnie jest trudniejszy, może przez to, że robię tylko w tym zakresie 2 i pół roku, ja osobiście lepiej czuje się w 1 i 4.  Według mnie kolejność zdawania to sprawa indywidualna, uważam, że lepiej zacząć od tego w czym się człowiek czuje lepszy :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Uprawnienia z zakresu 1, 2 - kolejność zdawania egzaminów 2021/10/21 20:42 #16236

  • plech0
  • plech0 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
przepraszam próba

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.056 s.