admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Praktyka zawodowa a B2B 2021/09/06 08:52 #15585

  • manth0r
  • manth0r Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej, szukałem na forum ale nie znalazłem :(

Generalnie uzupełniam teraz dziennik. 90% prac wykonałem w ramach własnej działalności, jednak pozostałe 10% było wykonywane w ramach B2B z firmą, którą prowadzi niezależnie mój kierownik prac.
W jaki sposób w takim przypadku udokumentować praktykę u tego wykonawcy? Wystarczy np. oświadczenie, że w takim i takim okresie wykonywałem u niego prace geodezyjne jako podwykonawca?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Praktyka zawodowa a B2B 2021/09/06 14:49 #15588

  • Rodion
  • Rodion Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 3
Rozumiem, że prace były zgłoszone na inna firmę, ja bym dołożysz oświadczenie, że takie i takie prace były wykonywane w ramach umów cywilno-prawnych w podwykonawstwie, a kierownikiem tych prac był taki i taki geodeta

Ja w swoim dzienniku mam taki przypadek, że firma w której pracuje na etacie wykonywała w ramach umowy B2B z inną firmą geodezyjną prace podlegające zgłoszeniu, zgłoszenie wykonała ta zewnętrzna firma i ona występuje oficjalnie jako wykonawca prac przed organem SGiK, kierownikiem prac był mój pracodawca. Temat rozwiązałem w ten sposób, że w dzienniku wpisałem nazwę firmy która pracę zgłosiła w PZGiK, podpisał się mój szef jako kierownik prac/geodeta uprawniony, natomiast dodatkowo mam zaświadczenie od mojego pracodawcy, że ta praca była wykonywana w ramach umowy cywilno-prawnej, między firmami. W innym wypadku musiałbym przedstawić od tamtej firmy, umowę o pracę, zlecenie lub praktykę a taki fakt nie miał miejsca..., innego rozwiązania nie widzę.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.046 s.