admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem ze zdobyciem podpisów w dzienniku 2024/06/03 20:10 #22924

• A.kosa
  • A.kosa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć, 
Na wstępie chciałam zaznaczyć, że jestem nowa, lecz przeszukałam forum i niestety nie znalazłam odpowiedzi stąd ta prośba o pomoc. 
Chciałam wpisać kilka robót geodezyjnych w których brałam udział i jestem ujęta w sprawozdaniach i na szkicach oraz kilka tyczeń gdzie nie ma obowiązku zgłoszenia pracy, lecz z kierownikiem robót rozstaliśmy się (zawodowo) w nie najlepszych okolicznościach i chciałabym uniknąć kolejnego z nim spotkania i proszenia o podpisy. Zdaje sobie sprawę, że mogę złożyć oświadczenie Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju w sprawie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii § 4. 3. 
Proszę powiedzieć, czy ktoś pisał takie oświadczenie i jak komisja do tego tematy podeszła. Pozdrawiam Asia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem ze zdobyciem podpisów w dzienniku 2024/06/04 19:11 #22930

• Iza.waw17
  • Iza.waw17 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
Ja pisałam. Całkiem niedawno. Napisałam w oświadczeniu że kierownik prac odmówił podpisywania dziennika. Podajesz nr uprawnień i które pozycje z dziennika wykonywałaś pod jego nadzorem. Potem oni wysyłają do niego pismo w celu potwierdzenia. 

Problem ze zdobyciem podpisów w dzienniku 2024/06/04 19:38 #22931

• A.kosa
  • A.kosa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
Właśnie o to chodzi, że mi nie odmówił tylko nie chciałem się go prosić o te podpisy, bo rozstaliśmy się w dość gęstej atmosferze.

Problem ze zdobyciem podpisów w dzienniku 2024/06/04 21:00 #22932

• Iza.waw17
  • Iza.waw17 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
Napisz tak jak było. Ja miałam dwóch geodetów nadzorujących i żaden mi nie podpisał. Jedna właśnie z powodu że rozstała się z moją firmą w burzliwej atmosferze a drugi bo powiedział że nie o koniec. Potem urząd kieruje do nich pismo czy potwierdzają twój udział. Nie mogą nie odpisać i myślę że nie może odpisać że nie potwierdza skoro tak było, bo przecież łatwo to będzie sprawdzić. 

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.061 s.