admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:

TEMAT:

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/02 16:03 #11219

  • ammir
  • ammir Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 13
Pytanie o zakres 1.

Tyczenie oraz inwentaryzacja powykonawcza sieci uzbrojenia terenu.
Czy w operacie z inwentaryzacji + tyczenie, dorzuca się szkic tyczenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/02 20:21 #11222

  • Kamil_KJM
  • Kamil_KJM Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 22
W ośrodku w Inowrocławiu skoro było zgłoszone wytyczenie to wymagają szkicu z wytyczenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/02 20:30 #11223

  • Damian25
  • Damian25 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 137
  • Otrzymane podziękowania: 34
Szkic tyczenia dołącza się do dziennika budowy - oryginał, natomiast kopia pozostaje w dyspozycji wykonawcy, jest to jasno napisane. W operacie nie musisz mieć szkicu tyczenia a pasowaloby dołączyć do operatu szkic dokumentacyjny. Nie maja prawa wymagać dołączenia szkicu tyczenia, inna sprawa że jeśli nie chcesz sie kłócić to poprostu dołączysz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/04 19:31 #11230

  • iDWiget
  • iDWiget Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 42
  • Otrzymane podziękowania: 19
Przeczytałem 3 rozdział nowego rozporządzenia w sprawie uprawnien brzmiący "WArunki uznawania praktyki zawodowej" i nie znalazłem zapisu, że prace które wykonywałem muszą być rozpoczęte dopiero po uzyskaniu dziennika praktyk. Do tej pory myślałem, że jak wziąłem dziennik praktyk w styczniu 2019 to nie mogę wpisać tam prac z lat wcześniejszych?

Bo jeżeli mogę wpisać pracę wcześniejsze to mój problem się rozwiązał, a jeżeli nie mogę to prosiłbym kogoś o potwierdzenie tego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/04 21:11 #11231

  • mon
  • mon Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
Bo taki zapis był w rozporządzeniu, które zostało uchylone 30 września, a dokładnie :
§ 6 "Praktykę zawodową uznaje się za rozpoczętą w dniu przystąpienia przez osobę zainteresowaną do wykonywania prac geodezyjnych lub kartograficznych pod kierunkiem osoby posiadającej uprawnienia zawodowe. Rozpoczęcie praktyki zawodowej nie może nastąpić wcześniej niż w dniu wydania dziennika praktyki zawodowej"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/05 09:48 #11233

  • raphaelinho
  • raphaelinho Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 7
jeśli masz swoją działalność to CIDG wydruk a dzienniku praktyk podpis upoważnionego przy robocie a twoja pieczątka jako wykonawca

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/05 09:50 #11234

  • Damian25
  • Damian25 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 137
  • Otrzymane podziękowania: 34
Kolega ma podobny problem jak ty - wziął dziennik przed wejsciem w zycie nowego rozporządzenia. Dzwonił do gugiku zapytać czy może wpisać wcześniejsze prace ale nie potrafili odpowiedzieć czy może je wpisać w starej wersji dziennika. Mówili żeby najlepiej wstrzymał się do lutego jak będą egzaminy i wtedy się okaże jak komisje będą do tego podchodzić. Albo weź nowy dziennik z wingika i wtedy na pewno możesz wpisać wcześniejsze prace.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/05 10:35 #11235

  • raphaelinho
  • raphaelinho Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 7
Bardzo bym prosił o dziennik praktyk na zakres 2 - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., będę wdzięczny i zobowiązany, mogę udostępnić dziennik praktyk zakres 1 po zdanym egzaminie (brak uwag do dziennika przez komisję)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/11 15:08 #11246

  • BOCIAN
  • BOCIAN Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Czy ktoś mógłby przybliżyć mi zależność pomiędzy praktyką zawodową a dziennikiem praktyk? Dokładnie chodzi mi o to kiedy, w jakim dniu można przyjąć że praktyka zawodowa została rozpoczęta. Czy jest to dzień wydania dziennika praktyk? Chodzi o sytuacje w której np. pracuje w firmie geodezyjnej na umowę o pracę od sierpnia 2018, a dziennik praktyk założyłem w grudniu 2019r. Od kiedy liczy sie ta jedno, dwu lub szescio letnia praktyka?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/11 16:05 #11247

  • Damian25
  • Damian25 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 137
  • Otrzymane podziękowania: 34
Jeśli wziąłeś dziennik w grudniu tego roku to możesz wpisać pracę którą robiłeś nawet kilka lat temu, jeśli będziesz miał na to papier. Papier tzn umowę o prace czy zaświadczenie od geodety ze taka prace rzeczywiście u niego wykonywałeś. Czyli jeśli masz umowę od 1 sierpnia 2018 to możesz wpisać pracę nawet z 1 czy tam 2 sierpnia 2018 , według nowego rozpo w sprawie uprawnień.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/17 18:34 #11264

  • patryk97sb
  • patryk97sb Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
ostatnio w końcu poszedłem do WINGiK'u po dzienniczki praktyk. Kompletnie nie wiem jak mam tam opisywać żeby potem w GUGiKu było dobrze. W poszukiwaniu inspiracji uprzejmie proszę o skan wypełnionego dzienniczku na ,,jedynkę,, i ,,dwójkę,, . Moj adres e-mail to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/22 15:50 #11286

  • sadiker
  • sadiker Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś udostępniłby mi skany swojego wypełnionego dziennika praktyk zakres 1 za opłatą (100zł?-wyślę na konto bankowe)? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/23 06:22 #11288

  • sadiker
  • sadiker Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Już nieaktualne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2019/12/26 22:03 #11293

  • KamilRZ
  • KamilRZ Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja również prosił bym o skany dziennika - zakres 1. Oczywiście nie za darmo. mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dziennik praktyki zawodowej 2020/01/02 23:40 #11312

  • monia0220
  • monia0220 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam.
Mam pytanie odnośnie tyczenia sieci. W zgłoszeniu roboty zazwyczaj zgłaszamy inwentaryzacje. Sieci tyczymy w terenie, ale zazwyczaj pomiar wykonujemy kilka dni po wytyczeniu, więc składamy od razu operat z pomiaru powykonawczego, więc nie mam też szkicu z tyczenia. Jak to mam wpisać w dzienniku praktyk, by zaliczyć tematy z tyczenia sieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez monia0220.
Czas generowania strony: 0.093 s.