admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/11 23:22 #5471

  • Patryk2403
  • Patryk2403 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 9
Witam, spotkałem się z dziwną opinią że brak przystąpienia do kursu przygotowawczego daje nikle szanse na zdanie egzaminu do uprawnień główie w oczach egzaminatorów... Generalnie to nie chce mi się wierzyć, bo przeglądając wpisy na forum ludzie zdają i zdawali nawet bez kursu. Ktoś coś wie na ten temat?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/11 23:25 #5472

  • DD
  • DD Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 12
Nikt tego nie jest w stanie zweryfikować kto był na kursie kto nie. Ja nie brałem udziału i zdałem. Po egzaminie zostałem zapytany w jaki sposób się uczyłem. Kurs formalnie nic nie zmienia. Myślę jednak że każda forma nauki jest ważna, czy to do egzaminu czy do pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/12 12:01 #5474

  • mateo-17
  • mateo-17 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 226
  • Otrzymane podziękowania: 87
Jakieś głupoty. Wątpię także stwierdzenie które także kiedyś mi się obiło o uszy, że odbycie kursu podnosi szanse w przypadku gdy prowadzący kurs będą cie egzaminować. Ale jak się nie ma wiedzy, to z gówna nie wyrzeźbisz. Jeśli pada pytanie o kurs, czy ktoś odbyt to raczej ew. pod kątem statystyki, czy kurs ma sens i czy coś wnosi do nauki.
Ja kurs odbyłem, jutro mam egzamin, zobaczymy co to będzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/12 20:13 #5481

  • Patryk2403
  • Patryk2403 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 9
Mateo, a gdzie takiego kursu należy szukać? W SGP? Druga sprawa to daj znać jak było na egzaminie bo bardzo jestem ciekawy. Wogóle chciałbym porozmiawać z osobą która już jest po żeby troche podpowiedziała co i jak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/12 20:16 #5482

  • mateo-17
  • mateo-17 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 226
  • Otrzymane podziękowania: 87
tak, SGP, kursy takie odbywają się przeważnie 2 razy do roku. Tak jest w przypadku Warszawy, pod warunkiem minimum 20 osób chętnych do odbycia kursu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/12 20:29 #5485

  • Patryk2403
  • Patryk2403 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 9
Ok dzieki, czekam w takim razie na wrażenia z egzaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kurs przygotowawczy do uprawnień-gwarancja zdania? (spotkałem się z dziwną opinią) 2017/09/17 19:23 #5542

  • AiW23052015
  • AiW23052015 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 1
ja ostatnio na ustnym zażartowałam że już miałam przyjemność spotkać się z częścią komisji na kursie przygotowującym i ich reakcja była bardzo miła śmiali się ze to oni mnie tak dobrze przygotowali na kursie do egzaminu (testy57/60, pisemny15/21 a na ustnym tylko dwa pytania). w\Wydaje mi się ze to jest na plus bo komisja widzi że byłeś na kursie, chciało Ci się i że Ci zależy... Tylko też zależy jaka komisja, na kogo się trafi. Ja miałam Pana Mazura, Panią Pietrzak, Pana Bielańskiego i jeszcze dwóch panów i byli naprawdę bardzo mili i sympatyczni. Ustny to naprawdę nic strasznego jak się trafi na fajnych egzaminujących:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.063 s.