admin@uprawnienia-geodezyjne.pl

michal baner 2021


Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło:
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wniosek o uznanie posiadania innego, pokrewnego wykształcenia geodezyjnego 2019/10/10 23:00 #10895

  • AgnieszkaPietryga
  • AgnieszkaPietryga Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich,
Mam taka zagwozdkę, jak w temacie :
Czy istnieje wzór tegoż wniosku ? Czy trzeba samemu sobie coś stworzyć? Jak trzeba czy ktoś mnie poratuje przykładem.
I jeszcze jedno pytanie jak ugryźć sprawę długoletniej praktyki, czy jest tez jakaś zasada ? Czy wystarczy potwierdzić przez uprawnionego ogólne informacje o pracach wykonywanych w firmie czy wyszczególniać? Ogólnie bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wniosek o uznanie posiadania innego, pokrewnego wykształcenia geodezyjnego 2019/10/11 10:06 #10899

  • Jarek1984
  • Jarek1984 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 110
  • Otrzymane podziękowania: 32
Witaj, z tego co sprawdzałem i szukałem to nie widziałem nigdzie takiego wniosku. Pisałem sam wniosek o uznanie takiej długoletniej praktyki. Otrzymałem pierwszą odpowiedź na swój wniosek gdzie miałem wypisać dokładnie roboty jakie robiłem i miał to potwierdzić geodeta uprawniony. Pani w GUGiKU powiedziała mi żebym napisał jak najwięcej tych robót (nie ma jakiejś liczby określonej). Po wysłaniu listy robót w jakich brałem udział dostałem pismo odmowne ponieważ....trzeba posiadać długoletnią praktykę i wykształcenie pokrewne a nie (tak jak ja myślałem) długoletnią praktykę lub pokrewne wykształcenie. Słowem klucz okazało się i :) Dodam, że udokumentowaną praktykę miałem na ponad 10 lat, ukończyłem Politechnikę Białostocką z tytułem mgr na kierunku "zarządzanie" i od 2015 roku posiadam tytuł technika geodety. Finalnie skończyło się, iż muszę przez 6 lat po ukończeniu technika zdobywać praktykę i wtedy mogę podejść do egzaminu. A najśmieszniejsze było to, że powinienem od razu dostać odpowiedź, że brakuje w moim wypadku pokrewnego wykształcenia a nie "proszę podesłać listę robót w jakich Pan brał udział".
Za tę wiadomość podziękował(a): AgnieszkaPietryga

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.040 s.